آخرین اخبار
کد مطلب: 165859
وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح در شوراي اداري چهارمحال و بختياري:
ايران در معادلات منطقه اي نقش تعيين كننده دارد
تاریخ انتشار : 1395/07/11 09:44:31
نمایش : 3472
وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح گفت: ايران به عنوان يك كشور مستقل و اثرگذار در جهان شناخته مي شود و در معادلات منطقه اي نقش تعيين كننده دارد.
به گزارش بام ايران خبر، سردار سرتيپ پاسدار حسين دهقان در شوراي اداري چهارمحال و بختياري تأكيد كرد: امروز جهان روي حرف ايران حساب باز كرده و كشورمان مي تواند بر روي معادلات منطقه اي تأثيرگذار باشد.

وي افزود: اين مؤلفه ها، سرمايه بزرگي براي ملت ايران بوده و بسياري از كشورها آرزوي بهره مندي از اين جايگاه را دارند. سردار سرتيپ پاسدار دهقان تصريح كرد: ايران در منطقه، امن ترين و با صلابت ترين و با ثبات ترين كشور بوده و امروز در بهترين وضعيت اقتصادي نسبت به كشورهاي همسايه است.

وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح بيان داشت: ايران تنها كشوريست كه مي تواند در جهان ادعا كند با ترور، تروريستم، افراط گري و خشونت گرايي به صورت جدي مقابله مي كند.

وي اضافه كرد: امروز به دليل همين صلابت و اقتدار، ملت ايران و مسئولان با صراحت در سطح بين المللي حرف مي زنند. سردار سرتيپ پاسدار دهقان حضور هميشگي مردم در صحنه هاي مختلف انقلاب و پيرو رهبري بودن را سرمايه بزرگ كشور دانست و عنوان داشت: ايران بيشترين امنيت را دارد و با ثبات ترين كشور در منطقه است.

وي با بازخواني فعاليت ها و دستاوردهاي سه سال اخير دولت يازدهم اظهار كرد: اين دولت در آغاز فعاليت خود چندين وعده و شعار را مطرح كرده كه با توجه به وجود ظرفيت ها و وضع موجود، مردم در خصوص تحقق اين شعارها قضاوت خواهند كرد.

وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح اقتصاد مقاومتي را نسخه شفابخش اقتصاد كشور برشمرد و ادامه داد: اين اقتصاد مردم پايه است، چرا كه دولت نه به عنوان يك متصدي و تصدي گرا، بلكه خود را در فعاليت هاي اقتصادي همراه مي داند.

وي بيان كرد: براي تحقق اقتصاد مقاومتي بايد قيام كرد و با عزم و اراده سياست هاي اقتصادي ابلاغي مقام معظم رهبري (مدظله العالي) را با بسترسازي حضور مناسب مردم و دولت تحقق بخشيد تا ثروت ملي افزايش يابد.

سردار سرتيپ پاسدار دهقان يادآور شد: اقتصاد مقاومتي رويكرد برون گرايي داشته و بايد براساس اين اصل، ديگران به سمت اقتصاد و توليد ايران سوق داده شوند و توليدات ايراني براساس رقابت و قيمت مناسبت در بازارهاي جهاني حضور جدي داشته باشد.

انتهاي پيام/530ب
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن