آخرین اخبار
کد مطلب: 165844
آمايش منطقه اي در چهارمحال و بختياري خوب عمل نشده است
تاریخ انتشار : 1395/07/10 08:39:52
نمایش : 3261
بازرس کل استان چهار محال و بختياري گفت: وضعيت کنوني استان ريشه در گذشته دارد چرا که بحث آمايش منطقه‌اي در استان خوب عمل نشده است.
به گزارش بام ايران خبر ، سيد محمدمهدي طباطبايي بازرس کل استان چهار محال و بختياري  با بيان اينکه استان چهارمحال و بختياري به هيچ عنوان صنعتي نيست، افزود: استان ما براي فعاليت‌هاي کشاورزي، دامپروري و گردشگري بسيار مستعد است و هر کاري غير از اين امور در استان انجام شوند منفعتي به دنبال ندارد، متأسفانه بخش گردشگري استان در حال تخريب و بي‌توجهي است.

رئيس سازمان بازرسي چهارمحال و بختياري با بيان اينکه نامه‌هاي ارسالي اين سازمان به دستگاه‌ها در چارچوب شرح وظايف و قانون است، خاطرنشان کرد: سازمان بازرسي در کنار دستگاه‌هاي اجرايي قرار دارد و همواره قانون را براي حل مشکلات و گرفتاري‌ها مدنظر قرار مي‌دهد.

طباطبايي با اشاره به اينکه اين سازمان نظارت را براي پيشگيري تقويت کرده است، بيان کرد: هر کجا احساس شود ايراد و اشکالي وجود دارد سازمان وارد عمل مي‌شود اما سعي بر آن است که بيهوده پرونده‌اي تشکيل نشود در همين راستا به سمتي پيش مي‌رويم که مشکل به صورت کتبي يا شفاهي به دستگاه‌ها اعلام شود.

وي گفت: برخلاف اينکه تعداد گزارش‌هاي رسيده به اين سازمان نسبت به گذشته بيشتر شده است اما آمار پرونده‌هاي تشکيل شده به مراتب کمتر از قبل است.

رئيس سازمان بازرسي چهارمحال و بختياري با تأکيد بر اينکه سياست‌هاي سازمان در جهت اصلاح امور است، تصريح کرد: هر کجا در راستاي سياست‌هاي اقتصاد مقاومتي عمل نشود سازمان بازرسي مسئله را پيگيري مي‌کند.

طباطبايي ادامه داد: چهارمحال و بختياري ظرفيت توسعه را دارد اما بايد تلاش بيشتري انجام شود و کار را محدود به ساعات اداري نکرد تا بتوان به نتيجه مطلوب دست يافت.

وي افزود: توليد نبايد به گونه‌اي باشد که کالا تنها در انبارها بماند در همين راستا بايد بحث آمايش منطقه‌اي در استان به صورت جدي مورد توجه قرار گيرد و به سمت و سوي کارهايي برويم که مشکلات اين چنيني نداشته باشند.


انتهاي پيام/530ب

 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن