آخرین اخبار
کد مطلب: 165840
رئيس کميسيون آموزش مجلس در گفتگو با دانا خبر داد:
شخص وزير بايد در خصوص عملکرد صندوق ذخيره فرهنگيان پاسخگو باشد/ کميسيون آموزش تحقيق و تفحص از صندوق را تصويب کرد/ اسامي افراد بازداشت شده را نمي دانم
تاریخ انتشار : 1395/07/09 15:58:18
نمایش : 3459
رئيس کميسيون آموزش مجلس ضمن بيان اينکه توضيحات مجلس قانع کننده نبود عنوان کرد: تحقيق و تفحص از صندوق ذخيره فرهنگيان به اتفاق آرا تصويب شد و تحويل هيئت رئيسه مجلس داده شد.

به گزارش بام ايران خبر، محمد مهدي زاهدي، رئيس کميسيون آموزش مجلس در گفت و گو با خبرنگار اجتماعي شبکه اطلاع رساني راه دانا؛ در خصوص خبر بازداشت 4 نفر در خصوص صندوق ذخيره فرهنگيان اظهار داشت: اين خبر از سوي دادستاني اعلام شده است اما اين در حالي است که هنوز گزارش نهايي مجلس درباره اين صندوق به دادستاني داده نشده است.

وي با بيان اينکه اسامي افراد بازداشت شده را نمي دانم در ادامه افزود: وقتي بحث تحقيق و تفحص از صندوق ذخيره مطرح شد، فاني هم در چند نوبت به مجلس آمد و توضيحاتي را ارائه داد.

رئيس کميسيون آموزش مجلس ضمن بيان اينکه توضيحات وزير قانع کننده نبود عنوان کرد: تحقيق و تفحص از صندوق ذخيره فرهنگيان به اتفاق آرا تصويب شد و تحويل هيئت رئيسه مجلس داده شد.

زاهدي ضمن يادآوري اين نکته که شخص وزير بايد در خصوص عملکرد اين صندوق پاسخگو باشد تصريح کرد: منتظر هستيم هيئت رئيسه تحقيق و تفحص از صندوق ذخيره فرهنگيان را در دستور کار خود قرار دهد.

خاطر نشان مي شود طي روزهاي گذشته محمود جعفري دولت آبادي، دادستان تهران اعلام کرده بود که چهار نفر مرتبط با پرونده صندوق ذخيره فرهنگيان بازداشت شده اند.

انتهاي پيام/ط

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن