آخرین اخبار
کد مطلب: 165826
همزمان با هفته دفاع مقدس صورت گرفت:
قدرداني شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي چهارمحال و بختياري از 4 رزمنده جنگ تحميلي
تاریخ انتشار : 1395/07/08 10:05:06
نمایش : 3387
به منظور ارج نهادن به مقام شامخ و تجليل از رشادت‌ها و دلاوري‌هاي آن مردان روزهاي سخت از چهار نفر از رزمندگان دفاع مقدس، قدرداني به عمل آمد.
به گزارش بام ايران خبر،  رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان چهارمحال و بختياري در ديدار با اين حماسه‌سازان دفاع مقدس ،  دفاع مقدس و حضور حماسي و سلحشورانۀ مردم وفادار ايران در اين صحنه ها را نشان از اوج همدلي و همزباني و وحدت و اتحاد ملي ملت بزرگ ايران اسلامي، حول محور ولايت فقيه ، رهبري و امامت امت دانست و تصريح کرد: حماسۀ دفاع مقدس در واقع تابلويي زيبا و تمام نما از عشق و ايثار ملتي بيدار، مقاوم و ايثارگر است.

جانباز هشت سال جنگ تحميلي اوج رشادت و ايثارگري رزمندگان اسلام را شهادت دانست و تأکيد کرد: چه بسيار دانش‌آموزاني که به عشق جبهه همه چيز خود را رها کردند و به جبهه رفتند که حتي برخي از آنها کتاب‌هاي درسي خود را به همراه داشتند و در فرصت‌هايي که پيدا مي‌کردند درس مي‌خواندند.

وي هدف جنگ تحميلي غرب عليه ايران با بازيگري رژيم بعث عراق را نابودي کامل انقلاب اسلامي و فروپاشي نظام مقدس و تازه نوپاي«جمهوري اسلامي ايران » دانست و خاطرنشان کرد: ايمان، خلوص، مقاومت و پايداري ملت ايران برخلاف اراده باطل دشمن عزت و سربلندي ايرانيان تبديل شد.

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان چهارمحال و بختياري در بخش پاياني سخنانش گفت: اين تجديد ديدار با شهداء و رزمندگان براي اين است  که از ايثارگري‌هاي دلاور مرداني که با عزم و اراده پولادين و با نثار خون پاک و جان مقدس خويش ، نهال اين انقلاب را آبياري نمودند تجليل و قدرداني شود و بيانات ايشان چراغ راه حرکت انسان گردد.

همزمان با هفته دفاع مقدس، رئيس و کارکنان شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان چهارمحال و بختياري از چهارنفر از رزمندگان دفاع مقدس(حاج اسدالله مرادي، حاج اسماعيل تاجي،حاج عباس پيکار و حجت‌الاسلام و المسلمين البرز رئيسي) با حضور در منازل اين عزيزان قدرداني کردند.

انتهاي پيام/530ب
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن