آخرین اخبار
کد مطلب: 165819
با حضور معاون فرهنگي بنياد حضرت مهدي موعود(عج)؛
مسئول جديد بنياد مهدويت استان معرفي شد
تاریخ انتشار : 1395/07/08 08:42:55
نمایش : 3165
با حضور معاون فرهنگي بنياد حضرت مهدي موعود(عج)؛ مسئول جديد بنياد مهدويت استان معرفي شد.
به گزارش بام ايران خبر، معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش بنياد حضرت مهدي موعود(عج) حجت‌الاسلام محمدصادق کفيل گفت: رهبر معظم انقلاب بر ضرورت احساس مسئوليت همگاني در خصوص «ترويج نماز» به ويژه مسئولان دستگاه‌ها تأکيد کردند و دارندگان امکانات مادي و معنوي و مديريتي را به درک عظمت نماز و برداشتن گام‌هاي عملي در اين راه توصيه کردند

وي از اجراي طرح استادپروري در زمينه مهدويت در حوزه‌هاي علميه استان خبر دادو  گفت: آمادگي جامعه منتظر به ظهور، توسط نماز حاصل مي‌شود.

کفيل با تاکيد بر اين که  فعال شدن کانون‌هاي مهدويت در دانشگاه‌ها مد نظر است گفت: دانشجويان قشر پوياي جامعه هستند و بايد در همه عرصه‌ها براي آنان برنامه داشت.

مدير ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختياري حجت‌الاسلام محمد کريمي در شوراي اقامه نماز استان از برگزاري جشنواره ملي نماز در فضاي مجازي به ميزباني چهارمحال و بختياري و گفت:  تامين اعتبار مشکل اصلي در برگزاري اين جشنواره است.

وي خاطرنشان کرد: اجلاس استاني نماز در تاريخ 14 آذرماه سال جاري برگزار خواهد شد.

کريمي افزود: 9 جلسه با موضوع نقش نماز در کاهش آسيب‌هاي اجتماعي در همه شهرستان‌هاي استان در سال جاري برگزار خواهد شد.

در ادامه اين نشست مديرکل تبليغات اسلامي چهارمحال و بختياري، گفت: يک‌هزار نفر مبلغ در ماه محرم به سراسر استان اعزام خواهند شد.

سيد جعفر مرتضوي تصريح کرد: دوره آموزشي براي مديران دستگاه‌ها به‌منظور تشريح فرازهاي مرتبط با نماز نهج‌البلاغه برگزار مي‌شود.

وي خاطرنشان کرد: تبليغات اسلامي متولي اعزام روحانيون به دستگاه‌ها و ادارت است.

در پايان شوراي اقامه نماز استان حجت‌الاسلام محمد کريمي با حفظ سمت به عنوان مسئول جديد بنياد مهدويت استان معرفي و از زحمات حجت‌الاسلام اروجي قدرداني شد

 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن