آخرین اخبار
کد مطلب: 165804
همراهي مردم و مسئولين نقش کليدي در امنيت جامعه دارد
تاریخ انتشار : 1395/07/07
نمایش : 1470
فرمانده انتظامي چهار محال و بختياري گفت: نيروي انتظامي در راستاي امنيت جامعه با تمامي ضد ارزش ها و هنجار شکن ها برخورد کرده و تلاش شبانه روزي در اين راستا داشته است.
به گزارش بام ايران خبر ،سردار غلامعباس غلامزاده فرمانده انتظامي چهارمحال و بختياري در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اميد است  نيرو انتظامي با تلاش و پيگيري روز به روز در راستاي توسعه امنيت بتواند بيش تر از گذشته فعاليت داشته باشد.

وي با اشاره به اينکه سرقت هاي تاثير گذار نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش داشته است تصريح کرد: سرقت هاي تاثير گذار 11 درصد کاهش سرجمع سرقت ها 5 درصد کاهش و 9درصد افزايش کشفيات نسبت به مدت مشابه در سال گذشته  داشته ايم.

غلامزاده بابيان اينکه عملکرد نيرو انتظامي استان نسبت به متوسط کشوري عملکرد قابل قبولي بوده است ادامه داد: 18 باند سبقت به صورت سازمان يافته فعاليت مي کردند که دستگير شدند.

وي با بيان اينکه مواد مخدر به عنوان پديده شوم است که در اين راستا همکاران تلاش زيادي براي کشف مواد مخدر نموده اند اذعان داشت: 920 کيلوگرم انواع مواد مخدر کشف شده که نسبت به مدت مشابه بيش از 100 درصد کشفيات وجود داشته است.

بيش از 160 عنوان برنامه در هفته نيروي انتظامي برگزار مي شود


هفته نيروي انتظامي به طور رسمي از روز جمعه و با برگزاري دعاي ندبه آغاز مي‌شود.

وي با بيان اينکه شرکت خانواده‌هاي نيروي انتظامي در برنامه پياده‌روي عمومي و شرکت در نماز جمعه و سخنراني پيش از خطبه از برنامه‌هاي ديگر اين هفته است افزود: بحث ارائه خدمات پزشکي به نمازگزاران جمعه از ديگر برنامه‌هاي اين هفته است.

سردار غلامزاده خاطرنشان کرد: برگزاري صبحگاه مشترک با حضور نيروهاي مسلح در شهرستان‌ها و مرکز استان، تجليل از کارکنان ساعي و تلاشگر و همچنين پيشکسوتان و نمايندگان خانواده هاي شهدا و ايثار گران از جمله ديگر برنامه‌هاي هفته نيروي انتظامي است.

فرمانده انتظامي چهارمحال و بختياري حضور همکاران در مدارس و محيط‌هاي آموزشي براي بيان موارد پليسي در راستاي آگاه‌سازي اقشار مختلف را برنامه ديگر براي اين هفته دانست و ادامه داد: حضور مستمر در صدا و سيما، تجليل از برترين‌هاي حوزه ترافيک در پليس راهور، رژه موتوري، برگزاري برنامه‌هاي ورزشي، ارائه خدمت مضاعف به مردم در اين هفته، ترخيص خودروهاي توقيف شده که مشکل قضايي ندارند، سرکشي از همکاران بيمار در نيروي انتظامي، ديدار فرماندهان و مسئولين با ائمه جمعه شهرستان و نماينده ولي‌فقيه، ديدار با مردم در رسانه ۱۹۷، حضور دانش‌آموزان در مراکز فوريت‌هاي پليسي ۱۱۰ و تجليل از خانواده‌هاي نيروي اانتظامي در حوزه‌هاي مختلف برنامه‌هاي ديگري است که در اين هفته برگزار مي‌شود.

سردار غلامزاده با اشاره به بحث خيرين امنيت‌ساز اضافه کرد: اميدواريم بتوانيم در اين راستا با کمک رسانه‌ها فرهنگ‌سازي کنيم و بعد از هفته ناجا از خيرين امنيت‌ساز تجليل مي‌شود.

وي غبارروبي از گلزار شهدا و تجديد ميثاق با آرمان‌هاي امام و شهدا را برنامه آخرين روز هفته ناجا عنوان و بيان داشت: کار در نيروي انتظامي به حق کار سختي است چون ما بايد پاسخگوي نيازهاق مردم باشيم.

سردار غلامزاده در انتها گفت: خط قرمز نيروي انتظامي برقراري امنيت براي مردم است و ما جانمان را براي برقرلري امنيت مي‌دهيم.

انتهاي پيام/530ب
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن