آخرین اخبار
کد مطلب: 155208
گزارشي از روند اجرايي کردن پروژه ها در شهر هفشجان:
مسئولي که به وعده هايش خوب عمل کرد+ تصاوير
تاریخ انتشار : 1395/04/26
نمایش : 3267
شهردار هفشجان در ابتداي شروع کار خود با اين شعار که هرپروژه اي را کلنگ زني کردم کمتر از يک سال آن را به بهره برداري خواهم رساند آغاز به کار کرد و گزارش ها حاکي از آن است که تا کنون به وعده هاي خود به خوبي عمل کرده است.
به گزارش بام ايران خبر ، فرهاد باقري شهردار هفشجان از پروژه سياحتي- زيارتي امام زاده شاه منظر خاتون خبر داد و گفت: شهرداري هفشجان پروژه  جاده ارتباطي شاه منظر خاتون را  از سال گذشته شروع نمود و ابتداي سال جاري نيز به طور کامل اين پروژه آسفالت شد.

وي اظهار کرد: زير سازي اين پروژه توسط شهرداري و قير آن از قير هاي يارانه و يه صورت رايگان تهيه شد .

باقري با اشاره به اينکه بسياري از خيرين شهر هفشجان براي آسفالت کردن اين جاده تلاش زيادي نمودند بيان داشت: قسمتي از بودجه آسفالت جاده شاه منظر  از اعتبارات تملک استاني تهيه شد و قسمت قابل توجهي را خيرين کمک کردند تا پل هاي مسير جاده احداث شد.

وي با تاکيد بر اينکه  کل محور اين جاده 5/5 کيلومتر، عرض آن 6 متر و ضخامتش 5 سانتي متر است اذعان داشت: اين جاده به صورت کامل آسفالت شده است .

باقري يادآور شد: طرح سياحتي – زيارتي شاه منظر خاتون توسط هيئت امنا تهيه و در اداره اوقاف و امور خيريه موجود است که پيگير اجراي اين طرح نيز هستيم.

ورودي شهر هفشجان به روشنايي کامل مجهز خواهد شد

شهردار هفشجان گفت: يکي از طرح هايي که در سال جاري در دستور کار خود قرار داده ايم تکميل بلوار  ورودي شهر و ايجاد روشنايي بين باند کندرو و تند رو به صورت مشارکتي با اداره برق انجام مي شود.

باقري اذعان داشت: بعد از  جدول کشي  و  گلکاري پروژه  ورودي شهر  به طور کامل انجام خواهد  شود .

پارک هاي محله اي هفشجان تکميل خواهد شد

شهردار هفشجان گفت: تکميل پارک هاي محله اي در سال جاري در دستور کار قرار گرفته است و هم ا کنون بتن ريزي و نصب کف پوش در اطراف وسايل بازي در پارک معلم و پارک هاي محله اي شهر در حال انجام است.

باقري تامين اعتبار پروژه هاي پارک هاي محله اي را از منابع داخلي عنوان کرد.

کارگروه اقتصاد مقاومتي در شهر هفشجان  تشکيل شد

شهردار هفشجان گفت: کارگروه اقتصاد مقاومتي با همکاري شوراي شهر و شهرداري تشکيل شد که دراين کارگروه طرح مطالعاتي کاملي روي شهر انجام دادند.

باقري با اشاره به اينکه  در سه زمينه امکان سنجي ها انجام شده است تصريح کرد: صنعت، کشاورزي و گردشگري مواردي بوده است که در کارگروه اقتصاد مقاومتي هفشجان بر روي آن برنامه ريزي صورت گرفته است.

وي با بيان اينکه  در حال حاضر طرح هاي فوق به مسئولين استاني و برخي نخبگان شهر ارائه شده خاطر نشان کرد: مراحل عملياتي طرح هاي صنعت، کشاورزي و گردشگري با استفاده از سرمايه گذاران بخش خصوصي در حال پيگيري جهت اجرايي شدن است.

باقري به ايزولاسيون ميدان امام اين شهر  نيز اشاره کرد و گفت: ايزلاسيون ميدان امام که انجام شود فواره ها و قسمت آب نما در سطح تابستان فعال خواهد شد و باعث زيبايي ورودي شهر ، خنکي و طروات مي شود.

وي با اشاره به اينکه 140 پروژه از تابستان سال 93 در اين شهر  شروع شده است بيان داشت: تا کنون 90 درصد اين پروژه ها پيشرفت فيزيکي بالاي 90 درصد دارند.

باقري به آسفالت محله مسکن مهر نيزاشاره کرد و بيان داشت: در سال جاري به دليل نصب شبکه اصلي فاضلاب در معابر اصلي مسکن مهر آسفالت آن نيز انجام شده است و چنانچه مردم هرچه زودتر همکاري لازم براي نصب انشعاب در معابر فرعي مسکن مهر اقدام کنند  براي آسفالت آن ما آمادگي لازم را خواهيم داشت.

شهروندان در نظافت و سلامت شهر به ياري شهردار بشتابند

شهردار هفشجان همکاري پرسنل شهرداري براي نظافت شهر را مطلوب دانست و گفت: مردم نيز براي سلامت و نظافت شهر با پرسنل شهرداري همکاري لازم را داشته باشند تا شهري تميز و بدون آلودگي داشته باشيم.

باقري با بيان اينکه پرسنل شهرداري 20 درصد مشکلات بخش سلامت را مي توانند حل کنند اذعان داشت: 80 درصد سلامتي و نظافت اين شهر بر عهده خود مردم خواهد بود.

وي تاکيد کرد: مردم بايد شهر خود را مثل محل زندگي خود بدانند و از هرگونه عدم رعايت بهداشت جلوگيري کرده و از ريختن زباله در سطح شهر نيز خودداري کنند.

لازم به ذکر است شهر هفشجان در 12 کيلومتري مرکز استان چهار محال و بختياري قرار گرفته است.


گزارش: مرضيه عالي پور هفشجاني

انتهاي پيام/53ب
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن