جدايي قطعي دو بازيکن از استقلال/ ابهام در وضعيت مهاجم معترض

به گزارش بام ايران خبر به نقل از  خبرنگار مهر، عليرضا منصوريان از يک سو به حريفان پيش روي استقلال در جام حذفي و ليگ برتر (نفت و سپاهان) فکر مي‌کند و از سوي ديگر به نقل و انتقالات زمستاني‌اش؛ چرا که ترميم نقاط ضعف براي نيم فصل دوم در اولويت هاي سرمربي استقلال قرار دارد.

در اين رابطه بايد گفت دو بازيکني که جدايي‌شان تا حدود زيادي در نيم فصل دوم از استقلال قطعي شده، ميثم مجيدي و امين حاج محمدي هستند. دو مدافع استقلال که در نيم فصل اول کمترين فرصت بازي به آنها رسيد و پيشنهاداتي نيز از ديگر تيم هاي ليگ برتري دارند.

آرش افشين مهاجم خوزستاني استقلال که وي نيز فرصت چنداني در استقلال براي بازي نيافت، مي‌تواند يکي ديگر از جداشدگان استقلال در نيم فصل دوم باشد؛ البته منوط به اين که منصوريان بتواند به جاي وي، بازيکن ديگري بگيرد. در غير اينصورت افشين از استقلال جدا نخواهد شد.

ميعاد يزداني ديگر بازيکن استقلال است که در خصوص جدايي‌اش از استقلال اخباري به گوش مي‌رسيد، اما بايد گفت وي تنها در صورتي از اين تيم جدا مي‌شود که خودش چنين خواسته‌اي داشته باشد  چرا که سرمربي استقلال نظر خاصي در خصوص جدايي اين بازيکن ندارد.